Modely vozů AUDI KLUB CZ

WEB VŠECH PŘÍZNIVCŮ VOZŮ ZNAČKY AUDI
Modely vozů

Recenze Audi TT RS Coupé

Sportovní vozy značky Audi s označením RS přišly na trh v roce 1992 a od té doby prodělaly řadu změn a prošly několika modifikacemi. Jedním z nejnovějších RS modelů je Audi TT RS Coupé, kterému se nyní podíváme na zoubek.

 

Recenze Audi Q7

Řada Q není pro příznivce automobilů žádnou novinkou, ale přece jen proč si nepřipomenout jak to všechno začalo. V roce 1980 firma Audi představuje Audi-quattro, stálý pohon všech 4 kol. O 6 let později dokazuje dokonalost svého systému, Audi 100 CS vyjíždí skokanský můstek. V roce 2005 opakují stejný kousek s luxusním vozem Audi A6. Ale limuzín už bylo dost, je třeba stvořit něco majestátního… Ještě téhož roku přestavuje Audi na 61. ročníku mezinárodního autosalónu ve Frankfurtu nad Mohanem s velkou slávou majestátní SUV nově zrozené řady Q, model Q7.

 

Recenze Audi A8

Model A8 je další z řady luxusních limuzín slibující prostor, komfort ale i praktičnosti a sportovního ducha. Asi nejvýznamnější změnou, kromě toho že je ještě o něco větší než předchozí model je to, co na první pohled není vidět, ale při jízdě to jistě pocítíte. Elegantní tvar karosérie totiž skrývá tzv. Audi Space Frame což je prostorový rám vyrobený z hliníku a tím je až o 40% lehčí než srovnatelný rám z oceli. V překladu to znamená více než 140 koní na tunu při nejslabším motoru 3,0l TFSI. Což není málo na přes pět metrů dlouhé a téměř dva metry široké, robustní vozidlo.

 

Recenze Audi A6 Limo

Novinkou současné generace modelů Audi A6 je limuzína, která přichází na trh začátkem roku 2011. Tento model přináší mnohé změny, například lehkou karoserii, sportovní podvozek a v neposlední řadě také široký výběr nových asistenčních a multimediálních systémů. Pohodlí a bezpečnost zajistí nejen kvalitně provedený interiér, ale také vysoce propracovaný bezpečnostní systém. Tento krasavec ovšem není pouze dynamicky řešený a elegantní, ale především je díky řadě úsporných technologií šetrný.

 

Recenze Audi A4

V roce 2009 uvedla značka Audi na trh dlouho očekávanou novinku A4 allroad quattro, která dokáže zvládnout jakýkoli terén a to především díky stálému pohonu všech čtyř kol a zvýšenou světelností nad vozovkou. Krom toho je vůz vybaven nejrůznějšími vychytávkami, díky kterým se v něm budete cítit bezpečně a pohodlně, a co víc, užijete si s ním spoustu zábavy.

 

Recenze Audi A3

V roce 1996 značka Audi, konkrétně u modelu A3, přestavila zcela novou koncernovou platformu nižší střední třídy, na níž postupem času vyjely i vozy ostatních automobilek. V současnosti patří „á trojky“, především pak A3 Sportback, mezi spolehlivé sportovní vozy a to především díky inovativním technologiím (např. dvojspojková převodovka s až sedmi převodovými stupni, regulační systém podvozku a mnohé další). A co víc, k vozu lze pořídit originální příslušenství, které s ním dokonale ladí a je do detailu propracované.

 
Více článků...